Bielenda Kosmetyki Naturalne. HairBoom

Nowa marka debiutuje na rynku linią Rice Rehab.

Do BodyBoom i FaceBoom dołączyła marka HairBoom, wprowadzając kompleksową linię kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, o każdej porowatości.

Jak zapewnia producent sekretem debiutującej na rynku serii Rice Rehab jest fermentowana woda ryżowa, która poprawia kondycję włosów, przywracając im ich naturalny blask.

Linia obejmuje 6 wegańskich produktów gwarantujących zachowanie równowagi PEH: ryżowy szampon w piance, multifunkcyjną ryżową maskę, kondycjonującą wodę ryżową w mgiełce, wygładzającą ryżową płukankę octową, odżywczy olej ryżowy do olejowania i enzymatyczny ryżowy peeling do skóry głowy i włosów.

HairBoom to nowa marka w portfolio firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne skupiona wokół naturalnej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzona w celu uzupełnienia istniejącej gamy produktów do pielęgnacji ciała, oferowanych w ramach brandu BodyBoom i pielęgnacji twarzy dostępnych w asortymencie siostrzanej marki FaceBoom.

HairBoom Rice Rehab to linia na wyłączność sieci Rossmann, dostępna również na www.bodyboom.pl.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.