Duże zmiany kadrowe w Carrefour Polska

Michał Sacha, Konrad Zasztowt, Ryszard Kamiński - oto nazwiska osób, które w ostatnim czasie wsiadły na karuzelę zmian personalnych w Carrefour Polska.

Michał Sacha to były już członek zarządu Carrefour Polska. Przez ponad trzy lata był u tego operatora odpowiedzialny za marketing, e- commerce, digital, IT i financial services. Właśnie poinformował na LinkedInie, że rozpoczął pracę w Leroy Merlin, co jest nie lada niespodzianką. Jego nowe stanowisko to chief marketing officer i omni-commerce leader.

Po blisko dwóch latach pracy z Carrefour Polska odszedł również Ryszard Kamiński, jego dotychczasowy PR manager. Przeszedł do Polskiej Rady Centrów Handlowych, gdzie został dyrektorem komunikacji i PR tej organizacji. Ma szerokie doświadczenie w branży, które zdobywał również w takich firmach jak Orange czy Telekomunikacja Polska.

Z kolei Konrad Zasztowt, do kwietnia br. specjalista ds. ekspansji w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, rozpoczął właśnie pracę w Carrefour Polska jako ekspert ds. rozwoju sieci sklepów convenience. Wcześniej pracował m.in. w CEDC International.

Carrefour Polska nie komentuje zmian personalnych w swojej firmie.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5258 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.