Bolt Food dostarcza w Łodzi

To już szóste miasto w Polsce, gdzie można zamawiać jedzenie przez tę platformę.

Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie).

Następnie należy wyszukać restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania. Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy.

W aplikacji można także określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia są realizowane od godziny 10:00 do 23:00.

Wszystkie dostawy realizowane w ramach Bolt Food są bezkontaktowe, a przez najbliższy miesiąc w wielu restauracjach będą czekały zniżki na 30% na wszystkie propozycje w menu.

W Łodzi w aplikacji dostępnych jest 100 restauracji. Kolejne lokale są regularnie dodawane do platformy. Łódź to już 6 miasto w Polsce, gdzie można zamawiać jedzenie przez Bolt Food i dołączyła do ponad 70 miast w 20 krajach Europy i Afryki. Obecnie z aplikacji korzysta 6 mln zarejestrowanych użytkowniczek i użytkowników, zamawiając potrawy z prawie 30 tys. restauracji.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.