Jedna paczka, dwa przepisy

Trwa kampania Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby Podravka Polska.

Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to produkty, dzięki którym szybko i bez trudu przygotujemy danie w dwóch odsłonach – w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Produkt jest odpowiedzią na zróżnicowane preferencje żywieniowe i rosnące zainteresowanie konsumentów dietą wegetariańską.

Już teraz w ramach nowej kampanii, zainspiruj się i przygotuj swoje ulubione danie w wersji wege lub wersji mięsnej. Kampania promująca ofertę produktów z linii Fixy Vegeta Natur na Dwa Sposoby, trwa od 14 marca. W ramach podjętych działań przygotowane zostały 15-sekundowe spoty w dwóch wersjach oraz 8-sekundowy materiał sponsoringowy. Materiały video emitowane są w największych stacjach telewizyjnych oraz na kanałach tematycznych.

Ponadto kampania wsparta jest działaniami digitalowymi, w tym aktywacjami w Social Mediach. Prowadzone są również działania w prasie handlowej oraz kulinarnej. Dodatkowo prowadzona jest także promocja w punktach sprzedaży. Spoty dostępne są na kanale YouTube marki Podravka Polska.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.