Kiszeczka otwiera piąty sklep w stolicy

W środę 16 marca w Warszawie otwarty zostanie nowy sklep firmowy marki Kiszeczka. Usytuowany jest w centrum handlowym, obok sklepu Lidl. Sąsiaduje też z lokalem zajmowanym przez Piekarnię Wanda. Obie firmy od niedawna ściśle współpracują nad tworzeniem wspólnego konceptu sklepów.

Otwarcie sklepu, zlokalizowanego przy ul. Trakt Lubelski 371, odbędzie się o godzinie 10:00. Na ten dzień zaplanowano losowanie atrakcyjnych nagród, upominków oraz bonów wśród klientów. Trzy dni później – w sobotę 19 marca w godzinach 9:00-14:00 - odbędzie się rodzinny grill, podczas którego każdy będzie mógł spróbować produktów marki Kiszeczka.

Poza szeroką ofertą mięs, wędlin, produktów garmażeryjnych dostępnych w ramach marki własnej „Karczewska Kuchnia Domowa”, różnorodnych serów czy przekąsek, w nowej Kiszeczce znalazło się miejsce na wołowinę sezonowaną, która stanowi uzupełnienie dostępnego asortymentu.

Sklep znajduje się w centrum handlowym, obok sklepu Lidl. Sąsiaduje z lokalem zajmowanym przez Piekarnię Wanda. Obie firmy od niedawna ściśle współpracują nad tworzeniem wspólnego konceptu sklepów z wędlinami oraz wyrobami piekarniczymi.

Marka Kiszeczka funkcjonuje na rynku od 1936 roku. Od tego czasu mieszkańcy Warszawy i Mazowsza mają dostęp do wędlin przygotowywanych według tradycyjnych, domowych receptur. Założycielem rodzinnej masarni był Jan Trzaskowski – dziadek obecnych właścicieli, na którego klienci mówili Kiszeczka. Historyczne zawirowania na chwilę wstrzymały rozwój firmy. Rok 1989 umożliwił jednak powrót do tego, na czym Trzaskowscy znają się najlepiej – do wyrobu wędlin najwyższej jakości pod znaną w regionie nazwą. Dziś wyroby marki Kiszeczka oferowane są w dziesięciu sklepach firmowych oraz ponad trzydziestu partnerskich na terenie Mazowsza. W samej Warszawie Kiszeczka od jutra będzie miała pięć placówek własnych.

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.