Auchan.pl już dowozi w Trójmieście

To kolejny region, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.

Od 1 lutego nową usługą objętych będzie ponad 1,5 mln klientów, mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi i okolicznych gmin.

- Auchan, które na rynku e-grocery obecne jest w Polsce od ponad 10 lat, nieustannie rozwija tę ścieżkę zakupową inwestując w rozwiązania e-commerce. Polacy coraz chętniej korzystają z nowych form robienia zakupów - zakupy przez Internet spotykają się z rosnącym zainteresowaniem, co obserwujemy we wszystkich regionach, w których oferujemy tę usługę naszym klientom - mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki/klienta/data/ Digital/IT w Auchan Retail Polska.

- Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli korzystać z tej wygodnej i bezpiecznej ścieżki zakupowej - dodaje.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje ponad 10 000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą do domów klientów specjalistycznymi samochodami, które zapewniają utrzymanie ciągu chłodniczego a tym samym gwarantują jakość dostarczanych produktów

Z okazji debiutu dla osób z Trójmiasta i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 28 lutego sieć przygotowała promocję – darmową dostawę produktów marki własnej Auchan (Bird Box) przy zakupach za minimum 100 zł oraz świeczkę zapachową w prezencie do 6 lutego.

Wejście do Trójmiasta i okolic to kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan i kolejne miasto w którym klienci mogą korzystać z tej formy zakupów. Zamówienia przez stronę zakupy.auchan.pl z dostawą do domu są już dostępne w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (Górny Śląsk) oraz w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

O tym, że Auchan zamierza wejść z e-sklepem do Trójmiasta i okolic pisaliśmy już na handelextra.pl TUTAJ.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.