OHAUS ma nową legalizowaną wagę Valor 1000

Valor 1000 to waga do żywności dedykowana do pracy w suchych warunkach. Jest już dostępna u autoryzowanych dystrybutorów marki OHAUS.

Konstrukcja wagi została zatwierdzona przez NSF i może być używana w systemach HACCP m.in. dzięki obudowie z ABS oraz zdejmowanej szalce ze stali nierdzewnej, które pozwalają używać jej do przygotowania i porcjowania żywności. Nowa legalizowana wersja wagi Valor1000 posiada funkcje, dzięki którym model V12P cieszy się już sporą popularnością Energooszczędna konstrukcja pozwala na korzystanie z wagi bez konieczności wymiany baterii przez okres do jednego roku lub do 750 godzin.

Urządzenie jest wyposażone m.in. w drugi wyświetlacz z tyłu wagi, a intuicyjna obsługa dzięki zastosowaniu dwóch przycisków umożliwia szybkie ważenie kontrolne, co upraszcza korzystanie z wagi i zwiększa wydajność pracowników. Dla tej wersji wagi jest już dostępny certyfikat zatwierdzenia typu.

Wagi Valor 1000 w wersji legalizowanej są już dostępne u autoryzowanych dystrybutorów marki OHAUS.

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej.

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.