Lotte Wedel. Baton Bajeczny

W nowym wydaniu.

Baton Bajeczny Crunchy Karmel powstał z myślą o wielbicielach klasycznego batona Bajecznego oraz fanach multisensorycznych doznań smakowych. Połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej i pysznych, karmelizowanych orzechów sprawi, że nawet najbardziej wymagający koneserzy będą zachwyceni.
 
Tajemnicą unikalnego smaku nowego batona E.Wedel są najwyższej jakości składniki, w tym wyselekcjonowane kakao pochodzące prosto z Ghany. To właśnie ono nadaje mu intensywny smak i zapach. Dzięki kontrastowej pomarańczowo-granatowej szacie graficznej nowy baton z łatwością można znaleźć na sklepowej półce.
 
Bajeczny to nie tylko cukierek z dzieciństwa, ale też nieodzowny od pokoleń towarzysz codziennych przyjemności. To kultowy, wedlowski smak, który znajdziemy nie tylko w Mieszance Wedlowskiej, ale też w produktach z innych kategorii. Klasycznym produktem marki Bajeczny jest również dobrze znany batonik z nadzieniem orzechowym i wafelkami w mlecznej czekoladzie. W portfolio E.Wedel znajdziemy także czekoladę mleczną z Bajecznym nadzieniem.
Joanna Hamdan 13649 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.