Barbora.pl już działa w Krakowie

Tym samym do do mapy zasięgu tego internetowego sklepu spożywczego dołącza następne duże miasto z bardzo dużym potencjałem w zakresie e-commerce.

Po niedawnym otwarciu centrum dystrybucyjnego w Katowicach o powierzchni około 3000 mkw. i uruchomieniu sprzedaży dla mieszkańców Górnego Śląska, Barbora wdraża kolejny etap rozwoju działalności w Polsce. E-sklep rozpoczął właśnie działalność w Krakowie. 

- Z impetem wchodzimy w nowy rok. Kraków to dla nas miasto z dużym potencjałem. Potwierdziły to także wyniki przeprowadzonej przez nas kampanii pre-launchowej. Zainteresowanie internetowymi zakupami spożywczymi przekroczyło nasze oczekiwania, dlatego liczymy na dynamiczny rozwój sprzedaży w Małopolsce. Wierzę, że szybko przekonamy naszych nowych klientów do wygody dostawy tego samego dnia oraz wysokich standardów jakości obsługi, jakie zapewnia Barbora - mówi Viktoras Juozapaitis, zarządzający Barbora.pl.

Jak zapewnia Barbora zakupy zrealizowane na Barbora.pl do godziny 17:00 są dostarczane pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu przez 7 dni w tygodniu do domów klientów trafiają świeże produkty, w tym pieczywo, ryby, mięso oraz warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Mogą oni również rezerwować preferowane terminy dostawy oraz uzupełniać listę produktów już po zakończeniu transakcji.

Transport zakupów odbywa się specjalnie dostosowanymi do tego celu vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze i zamrażarki.

Ponadto w e-sklepie Barbora.pl co tydzień kolejne wybrane produkty są dostępne - jak zapewnia firma - w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje sięgają ponad 60%. Z okazji wejścia do Krakowa marka oferuje dodatkowo 25 zł zniżki na pierwsze zakupy oraz bezpłatną dostawę do domu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł.

O tym, że Barbora zamierza wejść do Krakowa pisaliśmy na handelextra.pl TUTAJ.

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.