Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Włącz Tryb Spotkań" na epickiej domówce

Nowa kampania Wyborowej.

Ruszyła nowa odsłona kampanii Wyborowej "Włącz Tryb Spotkań" propagowany przez markę. Powraca w kolejnej, jeszcze bardziej kreatywnej formie. Tym razem, dzięki nowej limitowanej edycji Wyborowa Party Edition.

"Włącz Tryb Spotkań" to kampania, w której Wyborowa podkreśla, jak ważna jest obecność innych ludzi. Tym razem, w jej najnowszej odsłonie pojawia się epicka domówka w zupełnie innym wymiarze, która zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Kampania opiera się na działaniach w digitalu i współpracy influencerskiej.

Za jej koncepcję i egzekucję odpowiada VML&R. Designem limitowanej edycji butelki Wyborowa Party Edition zajęła się agencja Czteryczwarte. Działania komunikacyjnei i PR prowadzi agencja Cape Morris.

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.