"Herbapol-Lublin" S.A. Nowości od Big-Active

Owocowa moc.

W ofercie Big-Active pojawiły się nowe trzy owocowo-ziołowe herbatki ekspresowe o innowacyjnych i egzotycznych smakach.

Herbatka Dark Fruits to połączenie figi z jeżyną oraz słodko-kwaśnym smakiem borówki. Marakuja sprawia, że mieszanka nabiera egzotycznego charakteru, co dodatkowo akcentuje korzenna nuta czarnuszki.

Z kolei Orange Fruits od Big-Active wyróżnia się smakiem kurkumy połączonej z mango i brzoskwinią. Dodana mandarynka przełamuje nuty smakowe papai, nadaje naparowi orzeźwiający oraz południowy charakter.

W portfolio herbatek owocowych Big-Active znajdziemy również Red Fruits, która stanowi połączenie  owoców liczi z truskawkami. Herbatkę dopełnia także smak kwaskowatych jagód goi wyróżniony przez dodatkową słodycz granatu. Natomiast wyrazisty charakter tej propozycji zawdzięczamy guaranie.

Nowości wyróżniają się funkcjonalnym opakowaniem, które można otworzyć na dwa sposoby. Każda z dwudziestu biodegradowalnych torebek zapakowana jest w oddzielną kopertkę.

Herbatki owocowe Big-Active są dostępne w szerokiej dystrybucji.

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.