Auchan.pl wkrótce w Trójmieście

Tym samym detalista rozszerza zakres usług e-commerce.

Trójmiasto i okolice to kolejny region na mapie Polski, w którym - jak zapowiada Auchan - klienci sieci już wkrótce będą mogli korzystać z formy e-zakupów z dostawą prosto do domu.
 
Przypomnijmy. We wrześniu ub.r. do Warszawy i Wrocławia, gdzie usługa dostępna była już wcześniej, dołączyło 8 miast Górnego Śląska: Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Mikołów, a pod koniec miesiąca także Kraków. Ponadto w pierwszej połowie października ub.br. sprzedaż internetowa uruchomiona została również w Poznaniu, a od 25 października ub.r. z e-sklep Auchan zawitał także do Łodzi i okolic.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

 

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.