Boston Wings & Pizza

Nowa sieć franczyzowa na polskim rynku gastronomicznym.

Boston Wings & Pizza to przede wszystkim kuchnia amerykańska. Pierwszy lokal powstał w 2019 roku w Białymstoku. W menu znajdują się panierowane skrzydełka o przeróżnych smakach, pizza i nachos.

Boston Wings & Pizza oferuje kilka konceptów, które z sprawdzą się zarówno w małych miejscowościach jak i dużych aglomeracjach. Są to: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Wings & Pizza, Boston Hot Dog (riksza/wyspa).
 
- Wybierając naszą ofertę franczyzową klient zyskuje bezpośredni dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu, jak krok po kroku prowadzić biznes .Przyszłym franczyzobiorcom oferujemy między innymi działanie pod znakiem towarowym Boston Wings & Pizza, pomoc w wyborze lokalu a także wsparcie przy zakupie wyposażenia, zaplecza kuchennego. Oferujemy też projekt dostosowany indywidualnie do lokalu oraz wsparcie w wykonaniu aranżacji - mówi Tomasz Siemieńczuk, właściciel sieci.
 
Franczyzobiorca otrzymuje również nadzór wykonawczy przy pracach remontowych i wykończeniowych.

- Prowadzenie restauracji, zwłaszcza na początku, nie jest łatwe. Nasza oferta obejmuje również wsparcie na każdej płaszczyźnie – od wskazania najlepszych produktów, profesjonalne szkolenie po zestaw gotowych przepisów. Jesteśmy do dyspozycji franczyzobiorców 24 godziny na dobę – dodaje właściciel  Boston Wings & Pizza.

Franczyza Boston Wings & Pizza wiąże się z inwestycją w lokal, wyposażenie i zatowarowanie. W zależności od wybranego konceptu, koszty wahają się od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Jednak sieć na dobry początek oferuje promocję. Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w tym roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłaty miesięczne w 2022 roku są o 50% niższe.

Joanna Hamdan 13649 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.