Biedronka rodaje paczki dla najmłodszych

Otrzymają ją maluchy, które przyjdą na świat w 2022 roku.

W skład paczki powitalnej wchodzą: pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2), nawilżane chusteczki Dada Extra Care Ultra Sensitive, patyczki higieniczna dla dzieci i niemowląt Dada oraz specjalne wydanie magazynu „Dada i rodzina”.

Dodatkowo dla członków Dada Club na stronie internetowej znaleźć można szereg porad, jak na przykład: przepisy kulinarne oraz audiobajki.  

Akcja skierowana jest również do rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady. Paczki dostarcza Poczta Polska.

Tegoroczna edycja "Paczki powitalnej Dada" jest już trzecią odsłoną akcji. Wspólnie ze świeżo upieczonymi rodzicami sieć powitała na świecie dokładnie 130 481 dzieci. W roku 2021 paczki najczęściej trafiały do Aleksandra i Zuzanny. Te imiona okazały się najpopularniejszymi wśród noworodków zgłoszonych do akcji. Najwięcej paczek trafiło w ręce rodzin z Warszawy, Krakowa oraz Poznania.
Joanna Hamdan 13649 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.