Drugi Kaufland w Radomiu - to 231. sklep sieci

Otwarcie nowego marketu Kaufland w Radomiu przy ul. Sycyńskiej 41 zaplanowano na 20 stycznia. To już druga inwestycja zrealizowana w tym mieście przez detalistę, a także 231. sklep sieci.

W nowym sklepie - jak podkreśla operator sieci Kaufland - zastosowano wiele rozwiązań, które zapewnią klientom najwyższy komfort zakupów. Do dyspozycji zmotoryzowanych osób jest 200 miejsc parkingowych, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin.

Na terenie całego pasażu znajdują się stoiska piekarniczo-gastronomiczne, z wyrobami mięsnymi od lokalnego dostawcy, salonik prasowy oraz bankomat.

W punkcie informacyjnym będzie można nadać lub odebrać paczkę. Przy wejściu do sklepu znajdą szafki depozytowe, a także stacje do dezynfekcji rąk.

Preferujących płatności bezgotówkowe ucieszy obecność kas samoobsługowych. Cyfrowym rozwiązaniem, które zastosowano w sklepie, są także nowoczesne czytniki cen oraz ekrany wyświetlające aktualną ofertę promocyjną i treści dotyczące zrównoważonego rozwoju. W obiekcie zastosowano energooszczędne oświetlenie LED oraz zainstalowano automat, w którym klienci mogą zwrócić kaucjonowane butelki, otrzymując w zamian bon na zakupy w sklepie.

Oferta sieci Kaufland liczy łącznie ponad 15 000 artykułów. Poza produktami spożywczymi klienci znajdą w sklepie artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, książki i prasę, chemię gospodarczą i artykuły drogeryjne.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland prowadzi ponad 1350 sklepów i zatrudnia ok. 139 000 pracowników. W Polsce sieć ma 231 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.