SM Mlekpol. Mazurski Smak

Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem.

Do produktów oferowanych przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol pod marką Mazurski Smak dołącza nowość – Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem. To propozycja dla konsumentów poszukujących wyrobów nabiałowych, które idealnie sprawdzą się, zarówno na śniadanie, jak i do przygotowania wielu tradycyjnych potraw.

Produkt powstał na bazie tradycyjnej receptury i charakteryzuje się niezwykle prostym składem, co doceniają świadomi, polscy konsumenci. Do jego wytworzenia zastosowano wyłącznie najwyżej jakości twarożek i śmietankę oraz naturalne dodatki – cebulę, pieprz i sól. Tym samym doskonale sprawdzi się zarówno w przygotowaniu  kanapek na śniadanie do pracy czy szkoły, jak i w tradycyjnych, babcinych przepisach.

Wśród produktów pod marką Mazurki Smak obecnie znajdują się – mleka, maślanki, twarogi, masło, ser Mazdamer oraz śmietany.
 
Nowość dostępna jest w 200-g opakowaniu.
 
Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.