Stokrotka z nowym magazynem

Sieć wynajęła 2 835 mkw. powierzchni magazynowej oraz 125 mkw. powierzchni biurowej na terenie 7R Park Bydgoszcz I.

- Dynamiczny rozwój naszej sieci wymaga sprawnej i szybkiej dystrybucji towarów. Zawarcie umowy z pomocą naszego partnera Cushman & Wakefield jest kolejnym krokiem w naszej handlowej ekspansji - mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki.

Stokrotka to sieć handlowa która powstała w 1994 roku w Lublinie. Aktualnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 800 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Stokrotka rozwija się bardzo dynamicznie, otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w formatach dopasowanych do każdego klienta. Są to: Stokrotka Supermarket, Market i Express a także sklep internetowy click&collect, jest także partnerem w biznesie dla franczyzobiorców. Spółka posiada centra dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Z kolei 7R Park Bydgoszcz to ulokowany w południowej części Bydgoszczy park magazynowy. W jego pobliżu znajduje się również centrum handlowe.

- Powierzchnia w pierwszym budynku 7R Park Bydgoszcz, którego oddanie zaplanowane jest w połowie 2022 r., zostanie dostosowana do konkretnych wymagań najemców, m.in. sieci sklepów Stokrotka. Oprócz specyficznych rozwiązań technicznych, w magazynie wdrożymy również szereg „zielonych” elementów, co z jednej strony zwiększy efektywność energetyczną tego obiektu, z drugiej natomiast wpłynie na podniesienie komfortu pracowników - informuje Maciej Krawiecki, head of leasing w 7R.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.