Wawel. Słodkie prezenty

Na specjalne okazje.

Nadchodzące wielkimi krokami specjalne okazje - takie jak Dzień Babci, Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet. Dlatego marka w tym roku przygotowała niepowtarzalne propozycje prezentowe.

Oferta okazjonalna marki Wawel to moc słodkich propozycji upominkowych dostępnych w opakowaniach o delikatnej, pastelowej kolorystyce harmonijnie połączonej z motywem kwiatów. Opakowania produktów z oferty zostały ozdobione także prezentowym bilecikiem, który można dowolnie spersonalizować.

Idealnym pomysłem na słodki upominek dla bliskich będą kultowe czekoladki nadziewane Malaga, Tiki - Taki, Kasztanki lub Tiramisu, które dostępne są teraz w formie eleganckich bombonierek 330 g z motywem ręcznie malowanych kwiatów.

W ofercie znajdziemy także Pastylkę Miętową w formie eleganckiej bombonierki 210 g z możliwością personalizacji. Nie zabraknie też produktów ze stałej oferty marki Wawel. Śliwka w czekoladzie 200 g w fioletowym opakowaniu w kształcie kwiatka czy Trufle z Wawelu 250 g w eleganckim brązowo-złotym kartoniku to kolejny dobry pomysł na słodki prezent.

W roli słodkiego prezentu idealnie sprawdzi się także Królewskie Mleczko, czyli lekkie puszyste pianki o charakterystycznym okrągłym kształcie oblane ciemną czekoladą Wawel. Produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych: Waniliowym, Śmietankowym, Malinowym i Cappuccino w pastelowym opakowaniu, które otwiera się "szkatułkowo".

Wawel do oferty okazjonalnej wprowadził także dużą tabliczkę. Czekolada Róża z Maliną 275 g to sezonowa nowość dedykowana na specjalne okazje. Wysokiej jakości czekolada kryje w sobie dwuwarstwowe nadzienie o smaku dzikiej róży i puszystej śmietankowej masy z drobinkami słodkiej maliny.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.