CCC rozszerza akcję "Daj swoim butom drugie życie"
Obecnie w całej Polsce znajduje się już 50 punktów, w których klienci mogą zostawić buty, a do końca czerwca w specjalne pojemniki zostanie wyposażonych większość sklepów sieci.
W ramach akcji "Daj swoim butom drugie życie" klienci CCC mają możliwość przekazania używanej pary obuwia dowolnej marki, w każdym rozmiarze i fasonie.
Firma zadba, aby wszystkie buty zostały zagospodarowane w odpowiedzialny sposób. Część z nich, po dezynfekcji i drobnych naprawach, trafi do potrzebujących, reszta zostanie bezpiecznie zutylizowana.
Osoby, które włączą się w projekt i oddadzą zużyte obuwie do pojemników, otrzymają specjalny voucher rabatowy na zakupy w CCC.

Joanna Hamdan
14027 Artykuły
Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.