E.Wedel. Wedlowe Ciastko czekoladowe

Z nadzieniem pomarańczowym.

Wedlowe Ciastko czekoladowe z nadzieniem pomarańczowym to ciastko, pełne pomarańczowego nadzienia, w którym ukryto czekoladę E.Wedel w postaci dropsów. Dodatkowo, całości dopełnia czekoladowa dekoracja na wierzchu ciastka. Nowość to połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz delikatnego ciasta.

Ciastko dostępne jest w opakowaniu oddającym charakter wedlowskich słodkości - na błękitnej saszetce widoczny jest logotyp marki E.Wedel oraz nazwa produktu. 

Wedlowe Ciastko czekoladowe z nadzieniem pomarańczowym E.Wedel to efekt kolejnej współpracy marki E.Wedel i rodzinnej, polskiej firmy Stokson – jednego z najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy pracują ze sobą od 4 lat. Wspólne działania zaowocowały wprowadzeniem na rynek innych produktów: Donuta E.Wedel, Muffina Czekoladowego E.Wedel, Muffina WW E.Wedel, Muffina Karmellove E.Wedel, Pączka E.Wedel, Mini Donut’s E.Wedel oraz Donuta WW E.Wedel.

Nowość dostępna jest w sieci sklepów Biedronka.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.