Castorama z nowym centrum logistycznym

Prowadząca sprzedaż produktów budowlano-wykończeniowych przez internet oraz w 90 sklepach stacjonarnych sieć, wybrała obiekt logistyczny 7R Park Łódź East I w którym wynajęła ponad 36 000 mkw.

Budynek w kompleksie 7R Park Łódź East I, przeznaczony na działalność Castoramy, składa się z przestrzeni magazynowej liczącej ponad 35 300 mkw. oraz części biurowej zajmującej około 770 mkw. Swoją działalność w obiekcie najemca rozpocznie już w lutym br.
 
- Nowoczesne centrum logistyczne w samym sercu Polski, z infrastrukturą drogową zapewniającą doskonałe połączenie z całym krajem, jest gwarancją wzrostu wydajności i efektywności procesów transportowych i magazynowych - podkreśla Wojciech Gondek, dyrektor łańcucha dostaw i logistyki w Castorama Polska. - Inwestycja daje możliwość realizacji zaawansowanych potrzeb logistycznych związanych z kluczowymi dla Castorama Polska projektami. Dzięki niej, możemy mieć pewność, że zagwarantujemy jeszcze szybszą realizację zamówień, co niewątpliwie przełoży się na jakość obsługi i satysfakcję naszych klientów - dodaje Wojciech Gondek.
 
7R Park Łódź East I to park magazynowy złożony z trzech obiektów o łącznej powierzchni ok. 100 000 mkw. położny we wschodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny. Wszystkie magazyny wchodzące w skład 7R Park Łódź East I spełniają normy budynków klasy A i dzięki zastosowanym rozwiązaniom proekologicznym, wpływającym m.in. na wzrost efektywności energetycznej, objęte są certyfikacją BREEAM.
 
Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.