Cherry Soap. Antyperspirant Werbena

Pielęgnuje jak krem, chroni jak najlepszy antyperspirant i pachnie jak luksusowa woda kolońska.

Antyperspirant Werbena, który od niedawna można kupić na www.cherry-shop.pl. Nowa, ulepszona receptura sprawia, że masa antyperspirantu nie wymaga potrząsania. A aksamitna struktura dostarcza składniki aktywne w niezwykle przyjemny, bezproblemowy sposób.

Jeśli spojrzymy na skład antyperspirantu to na czele spisu INCI znajduje się m.in. olej ze słodkich migdałów, który nie tylko doskonale nawilża, ale także koi, zmiękcza i wygładza skórę; polisterynian sacharozy, który stosowany powszechnie w preparatach do demakijażu i kremach natłuszcza skórę i pozostawia na jej powierzchni warstwę zatrzymującą wilgoć oraz skwalan, który odbudowuje barierę lipidową skóry. Ponadto w antyperspirancie obecny jest magnez w dwóch postaciach: wodorotlenku magnezu i wodorotlenku węglanu magnezu oraz słynąca z silnych właściwości antybakteryjnych werbena. Wszystko to tworzy idealną całość. 

Cena antyperspirantu wynosi 40 zł.

Joanna Hamdan 13649 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.