Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Farby do włosów Naturia Organic

Troszczą się nie tylko o włosy, ale także o środowisko.

W recepturze farb Naturia Organic nie ma żadnych potencjalnie drażniących substancji, jak amoniak, silikony, parabeny czy PPD, czyli silnie uczulający barwnik określany często jako „sztuczna henna”. Jest za to wodny polimer kondycjonujący Polyquaternium 22, który przedłuża trwałość koloru, chroni strukturę włosów i skórę głowy.

Łagodną naturę farb potwierdza nie tylko ich skład, ale także niezależne badania przeprowadzone na grupie osób ze skłonnościami do alergii. Mogą ich bez obaw używać także weganie, wegetarianie i wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojętny. W składzie farb Naturia Organic nie ma żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego.

W gamie znajduje się 13 naturalnych odcieni: słoneczny, platynowy, naturalny, karmelowy, popielaty, płomienny, kasztanowy, bakłażanowy, kakaowy, herbaciany, czekoladowy, kawowy i hebanowy. Ich nazwy nawiązują do odcieni występujących w przyrodzie.

Cena za opakowanie wynosi ok. 12 zł.

Joanna Hamdan 13650 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.