Nivea Polska. Żele do mycia twarzy

Ukojenie, odświeżenie i matowa cera.

Nowością w ofercie firmy Nivea są żele do mycia twarzy.

Nivea Odświeżający żel do mycia twarzy przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej, delikatnie oraz dogłębnie oczyszcza skórę, pozostawia na niej uczucie świeżości, jednocześnie zapewniając jej zdrowy i zadbany wygląd. Dzięki formule zawierającej witaminę E i naturalny ekstrakt z kwiatu lotosu, skóra jest dokładnie oczyszczona, odświeżona, a także dobrze nawilżona.

Nivea Oczyszczający żel do mycia twarzy wzbogacony o algi oceaniczne zawiera peelingujące mikrogranulki, które dogłębnie oczyszczają pory oraz przy regularnym stosowaniu pomagają zachować kontrolę nad niedoskonałościami cery tłustej i mieszanej.

Nivea Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym został stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Delikatnie oraz skutecznie oczyszcza i wygładza skórę, nie powodując jej przesuszania się. Formuła wzbogacona o naturalny olejek migdałowy ma właściwości łagodzące i nawilżające skórę. Dzięki temu jest ona głęboko oczyszczona i ukojona oraz zyskuje zdrowy, piękny wygląd.

Wszystkie trzy żele do mycia twarzy Nivea, działają w równowadze z mikrobiomem skóry.

Rekomendowana cena detaliczna za 150 ml wynosi 13,99 zł.

Joanna Hamdan 13835 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.