Eko dom Almette ma już właściciela

W tegorocznej loterii szczęście uśmiechnęło się do pana Konrada, który klucze do nowego górskiego domu, odebrał w grudniu.

Przekazał mu je reprezentujący markę Almette Staszek Karpiel-Bułecka – urodzony w Zakopanem piosenkarz i góral.

Będący nagrodą główną w 6. edycji Wielkiej Loterii Almette dom położony jest w miejscowości Ząb niedaleko Zakopanego. Z jednej strony z widokiem na Giewont, z drugiej na pasmo Babiej Góry. Całoroczny, drewniany i urządzony pod klucz. A do tego zbudowany w duchu eco&spa, energooszczędny i inteligentny. Ponadto na jego terenie znajduje się zewnętrzna podgrzewana balia obita skandynawskim świerkiem i opalana drewnem, z dwoma rodzajami hydromasażu i podwodnym oświetleniem LED.

Jego właścicielem został pan Konrad, elektromechanik z niewielkiej miejscowości Teresin Niepokalanów, położonej niedaleko Warszawy.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa spotkanie odbyło się w kameralnym gronie. Laureatowi i jego rodzinie towarzyszyli przedstawiciele organizatorów oraz ambasador marki Almette – szef kuchni David Gaboriaud. Przygotował on lunch oraz tort w kształcie domu Almette. 

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.