Kup chipsy Lay's o smaku KFC i odbierz darmowego Twistera

Tego z pewnością fani pikantnego kurczaka z KFC się nie spodziewali.

Przekąska jest teraz dostępna w formie chipsów Lay’s. Nowe chipsy inspirowane smakiem KFC są dostępne w bardzo limitowanej edycji w Lidlu, Żabce oraz w restauracjach KFC.

Opakowania różnią się gramaturą oraz ceną – w sklepach Lidl znajdziemy paczki 230 g w cenie 5,99 zł, w Żabce – 140 g w cenie 4,99 zł, natomiast w restauracjach KFC – 140 g do kupienia osobno w cenie 5,95 zł oraz jako powiększenie dowolnego zestawu w cenie 4,95 zł.

To nie koniec niespodzianek. W każdej paczce Lay’s znajduje się kod promocyjny na zakup dwóch Twisterów w KFC w cenie jednego.

Aby skorzystać z promocji znajdującej się w środku opakowania wystarczy udać się do restauracji KFC – w kiosku samoobsługowym wystarczy wpisać jedynie kod z opakowania, natomiast przy realizacji kodu przy kasie należy mieć ze sobą opakowanie, aby podać numer kodu kasjerowi. Oferta KFC x Lay’s jest dostępna tylko w ww. sieciach sprzedaży i tylko do wyczerpania zapasów. Promocję „2 Twistery w cenie 1” można zrealizować wyłącznie w restauracjach KFC na miejscu, nie jest ona dostępna w przy wybraniu opcji dostawy. Co ważne, kody nie sumują się.

Szczegóły na www.lays.pl.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.