"Zostań świętym Mikołajem"

Pod takim hasłem przez dwa grudniowe weekendy w centrach handlowych Carrefour w 9 polskich miastach odbędzie się akcja charytatywna.

W ramach 4. edycji wydarzenia klienci będą mogli po raz kolejny spełnić prezentowe marzenia dzieci z lokalnych placówek opiekuńczych.

W galeriach handlowych Carrefour w dziewięciu miastach Polski pojawią się choinki z wyjątkowymi bombkami. W Gdańsku, Szczecinie, Białymstoku, Rybniku, Jastrzębiu-Zdroju, Głogowie, Olsztynie, Chorzowie oraz Zgorzelcu klienci znajdą dekoracje, na których podopieczni lokalnych placówek opiekuńczych zapisali swoje wymarzone prezenty na święta. Każdy klient będzie mógł wybrać podpisaną bombkę, zakupić zapisany na niej podarunek i zostawić go w dedykowanej strefie. Po zakończeniu akcji wszystkie prezenty zostaną przekazane opiekunom placówek.

W tym roku w akcji biorą udział dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, Gdańskiej Fundacji Korczaka "Kochaj i dawaj przykład", Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej DomDziecka.wjastrzebiu.pl, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku, Olsztyńskiego Centrum Pomocy Dziecku, Domu Dziecka Pod Lipami w Głogowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu oraz Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chorzowie.

Akcja "Zostań Świętym Mikołajem" odbędzie się w weekendy 11-12 grudnia oraz 18-19 grudnia.

W ciągu ostatnich trzech lat akcja "Zostań świętym Mikołajem" organizowana w galeriach handlowych Carrefour pozwoliła obdarować prezentami około tysiąca dzieci z 8 domów dziecka i placówek opiekuńczych.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.