Zinu z czwartym sklepem automatycznym w Krakowie

Zinu Shop to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Sieć na razie rozwija się wyłącznie na macierzystym rynku, a więc w Krakowie.

Urządzenie oferuje szeroki zakres ok. 350 różnych produktów. Znajdziemy w nim: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, artykuły dla dzieci i zwierząt, kosmetyki, chemie i wiele innych produktów.

To czwarte wdrożenie marki Zinu na terenie Krakowa. Pierwsze trzy funkcjonują przy Alei Pokoju 16, 67 oraz ulicy Bolesława Orlińskiego 1. Pojemność sklepów sięga do 3000 produktów. Zdecydowana większość indeksów odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego.

Punkty, jak zapewnia ich operator, wyróżniają się cenami konkurencyjnymi do sklepów convenience. Dodatkowo realizując zakupy powyżej 10 zł oraz 25 zł naliczone zostaną rabaty w wysokości odpowiednio 5% oraz 10% wartości koszyka. Nowe urządzenie rozszerzone zostało o automat z świeżo mieloną kawą oraz innymi gorącymi napojami.

Zgodnie z informacjami producenta, firma koncentruje się na regularnej rozbudowie sieci na terenie Krakowa oraz wdrożeniu dodatkowych kanałów sprzedaży z wykorzystaniem m. in. urządzeń mobilnych.

Za projekt Zinu Shop odpowiada firma, która od ponad 20 lat na terenie Zachodniej Małopolski i Śląska prowadzi sieć sklepów spożywczo-przemysłowych marki Delfin. Według stanu na lipiec br. było ich dziewięć o powierzchni 300–800 mkw. Są to typowe supermarkety o szerokim asortymencie i rozbudowanym stoisku mięsno-wędliniarskim.

Więcej szczegółów o projekcie Zinu Shop tutaj.

Ilona Mrozowska 4423 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.