Podcasty Handelextra

(Nie)lojalny jak polski konsument w czasach inflacji?

Wszyscy mówią o wyższych wartościach, a liczy się tylko cena - polemikę z tą tezą podejmuje Adam Nowak, global loyalty leader w IKEA. Czy Państwa przekona? Zapraszamy na podcast.

O lojalności i jej braku w przypadku konsumentów szukających oszczędności można dyskutować godzinami. Są firmy, które albo nie mogą, albo nie chcą konkurować jedynie ceną. Są też różne programy lojalnościowe – te, w których zbiera się punkty miesiącami, żeby dostać czekoladę i te, które chcą – jak podkreślają ich twórcy – rozwiązywać problemy konsumentów. Jakkolwiek górnolotnie to brzmi, niektórym się udaje. I o tym wszystkim opowiada człowiek, który w lojalności się specjalizuje – Adam Nowak, odpowiedzialny właśnie za lojalność w IKEA.

Ponadto, jak zawsze, krótki przegląd handlowych newsów tygodnia. Nowe obostrzenia, Obi czynne w niedzielę, kara dla Eurocash, inwestycje w centra handlowe i oczywiście inflacja.

Wszystkich odcinków naszego podcastu: Posłuchaj, co w Handlu można posłuchać również tu oraz na Spotify, iTunes i w innych najpopularniejszych aplikacjach podcastowych.