Rembertów w rodzinie obiektów handlowych Era Park

Od 18 listopada w parku handlowym sieci Era Park mieszkańcy tej dzielnicy mogą korzystać z oferty sprzedażowej marek nieobecnych do tej pory w tej części stolicy. Obiekty sieci działają też w Radomsku i Wieluniu, a w Iławie inwestycja jest w fazie komercjalizacji.

Era Park zlokalizowany jest w centrum Rembertowa, przy jednej z głównych ulic (Strażacka), co może być gwarantem dużej frekwencji w punktach handlowych obiektu. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. W otoczeniu inwestycji znajdują się markety spożywcze – Biedronka oraz Lidl, a także drogeria Rossmann. W bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), stanowiąca dogodne połączenie z centrum miasta.

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA klienci mogą korzystać już z oferty takich marek, jak: Deichmann, Action, Media Expert, Martes Sport czy Żabka.

Przed świętami swój sklep otworzy Papiernik by Empik, a w najbliższym czasie konsumenci będą mogli zrobić zakupy w sklepie zoologicznym. Na terenie parku działa również bankomat Euronetu. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów.

Za wynajem wszystkich punktów odpowiedzialna jest firma Mallson Polska świadcząca usługi konsultingowe: doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.