Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Terapia do włosów wypadających

Po przejściu COVID-19.

Terapia do włosów wypadających po przejściu COVID-19 Joanna to kompleksowa linia, która wzmacnia, odżywia włosy i stymuluje ich wzrost na każdym etapie pielęgnacji.

Szampon, odżywka oraz wcierka zawierają ekstrakty z czarnej rzepy, skrzypu polnego, oraz pokrzywy zwyczajnej, które - jak zapewnia producent - należą do najskuteczniejszych naturalnych substancji wzmacniających i stymulujących wzrost włosów. Ich działanie wspiera kompleks Vital Hair, który ogranicza wypadanie włosów, wpływa na zwiększenie ich objętości i przywraca im zdrowy wygląd. Witamina PP uelastycznia włosy i nadaje im piękny połysk, a alantoina oraz pantenol nawilżają i koją skórę głowy.

Skuteczność receptury potwierdzają ozdrowieńcy po COVID-19, którzy testowali całą linię, a także badania aplikacyjne przeprowadzone w specjalistycznym laboratorium.

Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.