Lidl potwierdza - w grudniu otwarcie 800. sklepu

Końcówka roku jest bardzo intensywna w Lidlu pod kątem otwarć. Sieć poinformowała właśnie, że uruchomi jeszcze aż osiem placówek.

Na zdjęciu: otwarcie 600. Lidla w Poznaniu

W grudniu br. nastąpi otwarcie 800. sklepu Lidl Polska – operator potwierdził naszą informację. Nie wiadomo jednak, który to będzie, bowiem - jak deklaruje Lidl - do uruchomienia jest już gotowych aż osiem placówek. Są one w takich miejscowościach jak Sędziszów Małopolski, Wodzisław Śląski, Janki, Nowa Dęba, Myślenice, Poznań i dwie w Łodzi. Żeby jednak nie było tak łatwo, to dwa z nich ruszyły 2 grudnia - są to markety w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Wesołej 10 oraz w Łodzi przy ul. Konstytucyjnej 1B.

W związku z otwarciem 800. sklepu firma rozpoczęła wielką akcją promocyjną aplikacji Lidl Plus, skierowaną do pracowników. W jej ramach oferuje im do 800 zł rabatu na zakupy w sklepach. Operator chce dotrzeć ze swoją aplikacją do jak największego grona użytkowników, dlatego załogi sklepów będą mogły zaprosić do udziału w akcji dowolnie przez siebie wybrane osoby. Mogą wziąć w niej udział także współpracownicy i osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci.

Według monitoringu serwisu HandelExtra.pl po tych ośmiu otwarciach Lidl będzie miał 805 sklepów w Polsce.

 

Katarzyna Pierzchała 5472 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.