Kaufland i PAYBACK

W świątecznej loterii.

1 grudnia w sklepach Kaufland rozpoczęła się Wielka Loteria, w której do wygrania są m.in. trzy samochody, podwójne bilety na seans w Multikinie, karty paliwowe na stacje BP, a także karty podarunkowe do wykorzystania w sieci Kaufland oraz bony do PSB Mrówka.

Po każdych zakupach z kartą PAYBACK klient otrzyma wraz z paragonem swój szczęśliwy los dający szansę na zdobycie nagród. Wystarczy otworzyć okienko i sprawdzić, co kryje się w środku.

Co ważne, w razie wygranej w loterii należy zachować papierowy los, który wraz z kartą PAYBACK, będzie niezbędny do odbioru nagrody. W tym celu należy wypełnić formularz zgodnie z instrukcją znajdującą się na odwrocie losu. Szczegółowy regulamin akcji, w tym także zasady dotyczące odbioru nagrody, są dostępne na stronie: https://www.kaufland.pl/loteriapayback.

Liczba losów jest ograniczona. Loteria trwa do 24 grudnia, a za jej organizację odpowiedzialna jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa.

Poza Wielką Loterią w okresie przedświątecznym klienci sklepów Kaufland mogą korzystać z wielu możliwości, dzięki którym zbiorą dodatkowe punkty PAYBACK lub obniżą wydatki związane z zakupami. W gazetkach promocyjnych sieci można znaleźć produkty, których cena przy zakupie z zarejestrowaną kartą lub aplikacją PAYBACK jest niższa nawet o kilkadziesiąt procent, a także artykuły premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK.

Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.