Shoper przyłączył rekordową liczbę nowych e-sklepów

Tylko w listopadzie br. prawie tysiąc kolejnych biznesów zdecydowało się dołączyć do Shoper i zacząć sprzedawać online.

Shoper oferuje platformę do prowadzenia sklepu internetowego, pozwalającą zarządzać oraz rozwijać sprzedaż w kanale online. Wraz z intuicyjnym systemem zapewnia niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej i efektywnej sprzedaży w sieci.

– Z wielką radością witamy blisko tysiąc nowych sklepów internetowych na naszej platformie. To nie tylko umacnia nas na pozycji lidera wśród najpopularniejszych platform e-commerce w Polsce, ale przede wszystkim potwierdza, że Shoper jest platformą pierwszego wyboru dla sprzedawców uruchamiających sklep online w naszym kraju – komentuje Paweł Rybak, chief commercial officer w Shoper.

Listopad okazał się rekordowy dla Shopera z kilku względów. Oprócz największej liczby nowych sklepów uruchomionych na tym oprogramowaniu w ciągu jednego miesiąca, rekordowa okazała się także sprzedaż w sklepach już działających na platformie.

Wartość zamówień złożonych podczas Black Friday 2021 w sklepach internetowych korzystających z platformy Shoper była większa o ponad 55% w porównaniu z Czarnym Piątkiem 2020. Liczba zamówień przekroczyła wynik poprzedniego Black Friday o blisko 50%. W sumie sklepy korzystające z platformy Shoper sprzedały 26 listopada produkty za ponad 50 milionów złotych. Największym zainteresowaniem cieszyły się zakupy w branżach: odzieżowej, kosmetycznej, ze sprzętem elektronicznym, dom i ogród oraz z artykułami dla dzieci.

Shoper poza flagową platformą oferuje dodatkowo sklepom m.in. system wewnętrznych płatności, przesyłek, obsługi kampanii reklamowych w sieci Google i na Facebooku oraz system ErpBox, pozwalający na obsługę sprzedaży wielokanałowej, w tym na zagraniczne platformy handlowe.

Katarzyna Pierzchała 5451 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.