Lidl ma już 799 sklepów!

W czwartek 2 grudnia Lidl otworzy dwa nowe sklepy i tym samym do posiadania 800. placówek brakuje mu już tylko jednego sklepu.

Pierwszy ze sklepów otwiera się w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Wesołej 10. Ma on ok. 1070 mkw. salę sprzedaży, zatrudnienie znalazło tu 22 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, a w niedziele od 9 do 19. W sklepie wykorzystano ekologiczne rozwiązania a zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 163 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie aromatyczna kawa z kawomatu.

O godzinie 6 nastąpi też otwarcie 25. sklepu Lidl Polska w Łodzi, przy ul. Konstytucyjnej 1B. Miał on ruszyć 25 listopada, jednak data została zmieniona na czwartek 2 grudnia. Dyskont powstał przy ul. Konstytucyjnej 1B, ma sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 mkw. i będzie czynny w tych samych godzinach, co Lidl w Sędziszowie Małopolskim. Pracować tu będzie 24 osoby.

Według monitoringu serwisu HandelExtra.pl po czwartkowych otwarciach Lidl będzie miał 799 sklepów w Polsce. To oznacza, że jeszcze w tym roku może przekroczyć liczbę 800 placówek.

Katarzyna Pierzchała 4867 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.