"To się bierze z natury"

Pod takim hasłem marka Mazurski Smak z portfolio Mlekpolu realizuje świąteczną kampanię.

Marka przypomina w niej konsumentom o swoich produktach, które są doskonałą bazą do przygotowania świątecznych wypieków i potraw. 

- Celem kampanii jest zachęcenie konsumentów do użycia tradycyjnych produktów marki Mazurski Smak podczas przygotowania bożonarodzeniowych potraw. W kreacjach reklamowych pojawią się takie wyroby jak mleko, masło, twaróg czy śmietana. Świąteczny czas sprzyja tworzeniu treści pełnych emocji, bliskości, radości oraz wspólnego oczekiwania. Wyróżnikiem naszej kampanii jest akwarelowy charakter kreacji nawiązujący do natury - mówi Dorota Grabowska, kierownik marketingu, SM Mlekpol.

- Przedświąteczne działania wizerunkowe są już obecne w portalach, sieciach reklamowych oraz aplikacjach zakupowych na urządzeniach mobilnych. W grudniu prowadzona będzie kampania sponsoringowa w największych stacjach telewizyjnych - dodaje Lucyna Kulągowska, brand manager marki, odpowiedzialna za realizację aktywności ze strony SM Mlekpol.
Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.