Kradła w drogerii wykorzystując kasę samoobsługową

Nawet 5 lat więzienia grozi 42-latce za kradzież artykułów kosmetycznych o łącznej wartości ponad 1,2 tys. zł. Kobieta uczyniła to kilkanaście razy w tym samym sklepie. W końcu wpadła na gorącym uczynku - podała we wtorek rzecznik wadowickiej policji asp. Agnieszka Petek.

Policjantka poinformowała, że kobieta została złapana w piątek w jednej z wadowickich drogerii, którą ponownie próbowała okraść.

- Z ustaleń mundurowych wynikało, że kasowała ona w kasie samoobsługowej artykuły kosmetyczne, ale większość z nich po zeskanowaniu anulowała z paragonu. Została zauważona przez pracownika ochrony, a następnie ujęta i przekazana patrolowi policji – zrelacjonowała Petek.

Szybko okazało się, że 42-latka okradła tę samą drogerię więcej razy. Od 7 września dokonała tego kilkunastokrotnie. Jej łupem padły kosmetyki o łącznej wartości ponad 1,2 tys. zł.

Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia.

PAP

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.