Lidl stworzył wirtualny kalendarz adwentowy

Lidl przygotował świąteczny kalendarz dla klientów, jednak zamiast czekoladek będą na nich czekać specjalne promocje w aplikacji Lidl Plus.

Wszyscy lubiący niespodzianki z pewnością z dużą przyjemnością wezmą udział w nowej akcji promocyjnej Lidla – Świąteczne Odliczanie.

W dniach 1-24 grudnia br. w aplikacji Lidl Plus w specjalnym, świątecznym kalendarzu zamiast słodkich czekoladek publikowane będą kupony rabatowe. Każdego dnia użytkownicy promocji będą mogli skorzystać z innej niespodzianki. Każdy z kuponów będzie ważny tylko przez jeden dzień.

O codziennych promocjach w ramach Świątecznego Odliczania klienci będą mogli dowiedzieć się również w sklepach Lidl Polska, w których pracownicy sprzedaży każdego dnia będą otwierać kolejne okienka w kalendarzu Lidl Plus.

Promocja obowiązuje w każdym sklepie stacjonarnym sieci, których jest już prawie 800.

Katarzyna Pierzchała 4867 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.