Nestlé Nespresso. Gifts of the Forest

To limitowana kolekcja od marki Nespresso z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Kolekcja Gifts of the Forest to pomysły na prezenty dla rodziny, przyjaciół i wielbicieli marki, którzy cenią smak wysokiej jakości kaw Nespresso.
 
Pracując nad świąteczną ofertą, Nespresso nawiązało współpracę z kolumbijską projektantką mody luksusowej Johanną Ortiz, która tworzy zgodnie z ideą sustainability. Jej projekty nawiązują do motywów koron drzew i różnorodnych odcieni ziemi.
 
Świąteczna kolekcja Nespresso, inspirowana pięknem i wyjątkowością lasów, jest wyrazem zaangażowania marki w ochronę środowiska. Nespresso dzięki współpracy z organizacją Conservation International, pomaga chronić 10 milionów drzew w Amazonii, zachęcając swoich miłośników do włączenia się w akcję.
 
Tegoroczna propozycja od Nespresso zawiera dwie kawy aromatyzowane i jedną czarną, które są dostępne zarówno dla systemu Original, jak i Vertuo. W świątecznej ofercie pojawiły się kawy Forest Black, Forest Almond Flavour oraz Forest Fruit Flavour.
 
Pierwsza z nich, Forest Black, to pikantne espresso. Odznacza się egzotycznymi drzewnymi nutami i jagodowym aromatem, co idealnie podkreśla zbożowy smak. Z kolei Forest Almond Flavour, dzięki słodkiej, orzechowej nucie ukrytej w południowoamerykańskiej Arabice tego espresso, skutecznie rozgrzewa i pobudza. Z kolei wielbiciele owoców leśnych mogą odkryć aromaty soczystych jagód i słodkiego ciasta dzięki Forest Fruit Flavour - kawie, która przypomina o smakach ukrytych w leśnej ściółce.
 
Ponadto dla tych, którzy nie mogą doczekać się świętowania, powstał specjalny kalendarz adwentowy Nespresso. W tegorocznej edycji, dzięki projektowi Johanny Ortiz, opakowanie kalendarza zachwyca niepowtarzalnym leśnym designem. Dostępny zarówno dla systemów Vertuo i Original, kalendarz adwentowy zabierze miłośników Nespresso w podróż po różnych rodzajach kawy każdego dnia.
 
Poza ofertą kawową, Nespresso proponuje klientom dwustronne torby na zakupy, notatnik wykonany ze zrównoważonych materiałów i kubki termiczne w odcieniach połyskującego złota i głębokiej wiśni.
 
Limitowana edycja kaw i akcesoriów Gifts of the Forest  oraz świąteczne promocje dostępne są we wszystkich Butikach Nespresso, a także na stronie: https://www.nespresso.com/pl/pl/all-promotions.
 
Joanna Hamdan 13205 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.