Czas na Herbatę i ... czekoladę

Od początku października wyroby z podwarszawskiej Fabryki Czekolady są już dostępne w 72 punktach Czas na Herbatę w całej Polsce.

- Współpraca z największą w Polsce siecią herbacianą to dla nas duży krok na przód. Nasze produkty będzie można dostać zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach, w których znajdują się stacjonarne sklepy Czas na Herbatę, tj. Stalowa Wola, Bielsko Biała, Tarnów i wiele innych - mówi Krzysztof Stypułkowski, współzałożyciel Manufaktury Czekolady Chocolate Story.
 
I dodaje, że na ten moment do sprzedaży weszło 6 czekolad, które świetnie komponują się z herbatą, ale są także doskonałym uzupełnieniem prezentów, z których słynie Czas na Herbatę.
 
- Tak wyselekcjonowana oferta pozwoli konsumentom, którzy do tej pory nie znali czekolady bean to bar, na zapoznanie się z naszymi produktami, ich jakością i smakiem - zapewnia Krzysztof Stypułkowski.
 
W sklepach Czas na Herbatę od początku października zakupić można flagowe czekolady bean to bar, tworzone od ziarna do tabliczki w manufakturze w Łomiankach, bez żadnych ulepszaczy, sztucznych dodatków czy konserwantów. Klienci w ofercie znajdą m.in. tabliczki single-origin z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca sprowadzanych z różnych stron świata m.in. z Ekwadoru, Peru, Dominikany czy Wenezueli oraz mini czekolady YCS ręcznie dekorowane maliną, pomarańczą, śliwką i prażonym ziarnem kakaowca. Do sprzedaży trafiły także dwie nierafinowane czekolady do picia.
 
- Rozpoczęcie współpracy z Manufakturą Czekolady Chocolate Story spotkało się z pozytywnym odzewem naszych klientów. Herbata doskonale komponuje się z czekoladą, i jest to połączenie bardzo lubiane przez konsumentów. Chętnie sięgają po te produkty w formie prezentu dla bliskich, czy też dla siebie. Podjęcie współpracy z Manufakturą Czekolady Chocolate Story pozwoliło nam zdywersyfikować ofertę kategorii słodyczy oferowanych w naszej sieci, co bardzo dobrze wpłynęło na rozwój segmentu czekolad - mówi Dawid Rabenda, dyrektor sprzedaży w sieci Czas na Herbatę.
 
Manufaktura Czekolady Chocolate Story to producent czekolad tworzonych od ziarna do tabliczki. Firma powstała w 2009 r. i od tego czasu dynamicznie się rozwija, poszerzając portfolio marek własnych oraz grono kontrahentów polskich i zagranicznych. Produkty z podwarszawskiej fabryki są dostępne w sklepach winiarskich, punktach z prezentami, sklepach ze zdrową żywnością, a także na cyklicznych akcjach świątecznych w sieciach handlowych, jak np. Auchan.
 
Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.