Nestlé Polska. Kawy Starbucks

W limitowanej edycji na święta.

Kawy czarne z linii Starbucks Holiday Blend charakteryzują się nutami ziół i słodkiego syropu klonowego, które znakomicie wpasują się w jesienno-zimową aurę. Miłośnicy kawy mogą cieszyć się nowym smakiem niezależnie od ulubionego sposobu zaparzania, jest on bowiem dostępny zarówno w formie kawy w ziarnach, jak i mielonej oraz do ekspresów kapsułkowych Nespresso.

W limitowanej edycji kaw znaleźć można również kultowy smak zimowych napojów, z których słyną kawiarnie marki: Nescafé Dolce Gusto Starbucks Toffee Nut Latte to karmelowo-orzechowa kawa z puszystą, mleczną pianką, którą można łatwo przygotować w ekspresie kapsułkowym Nescafé Dolce Gusto. Podstawą wszystkich świątecznych propozycji kaw Starbucks od Nestlé jest arabika o średnim stopniu palenia.

Świąteczne propozycje kaw Starbucks od Nestlé są dostępne w sklepach sieci: Carrefour, Empik, Euro RTV AGD, Kaufland, Media Expert, Neonet, Żabka.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.