Columbus Polska. Qethereal

Nowa marka na rynku kawy.

W połowie listopada na polskim rynku zadebiutował Qethereal - kawowa marka stworzona przez spółkę Columbus Polska.

Jej sprzedaż odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem sklepu internetowego oraz lokali partnerskich, a odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, jak też rynek HoReCa, sklepy stacjonarne i biura. Qethereal planuje rozwijać kanały on-line oraz wchodzić na kolejne rynki.

Obecnie pod marką Qethereal dostępna jest kawa ziarnista, zarówno w mieszankach, jak i wersjach single origin, która certyfikowana jest znakami Fairtrade i Bio Organic. W przyszłości marka planuje wprowadzenie także kawy w kapsułkach oraz napoje na bazie kawy. Z czasem swoją ofertę będzie poszerzać również o akcesoria kawowe, młynki, ekspresy, mleka roślinne dla baristów, butelkowaną wodę do parzenia kawy, a także herbaty i akcesoria do ich przyrządzania.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.