Galeria Andrychów - największy park handlowy już otwarty

Oficjalna inauguracja kompleksu o powierzchni prawie 24 tys. mkw. do wynajęcia odbyła się 25 listopada. W zasięgu oddziaływania Galerii Andrychów mieszka około 200 tys. klientów.

Odbyło się zapowiadana przez Handelextra.pl otwarcie obiektu. Wspólna inwestycja Acteeum Group i Equilis Europe znajduje się przy drodze krajowej 52, łączącej granicę z Czechami w Cieszynie z podkrakowskim Głogoczowem. Trzy budynki kompleksu mieszczą łącznie 31 lokali handlowo-usługowych, w tym salony odzieżowe, obuwnicze i z akcesoriami, drogerie, sklepy ze sprzętem RTV AGD, salony meblowe, a także supermarket spożywczy oraz sklep budowlano-dekoracyjny.

W ceremonii otwarcia wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, inwestorów, generalnego wykonawcy, zarządcy oraz najemców obiektu.

‒ Stworzyliśmy wygodne miejsce zakupów, dostępne na wyciągnięcie ręki, zaspokajające codzienne potrzeby mieszkańców miasta i regionu. W czasach, w których branża handlowa musi radzić sobie z licznymi przeciwnościami losu, dzień taki jak dzisiejszy nabiera szczególnego wymiaru ‒ powiedziała Monika Woźniak-Zawioła, Head of Retail w Equilis Europe.

‒ O potencjale Galerii Andrychów świadczy fakt, że 100% jej powierzchni jest wynajęte. To prawdziwe handlowe serce Andrychowa i okolic ‒ dodał Tomasz Szewczyk, partner zarządzający Acteeum Group.

W Galerii Andrychów konsumenci będą mieli dostęp do wielu marek i sklepów: Smyka, House, Cropp, CCC, Pepco, Deichmanna, KIK, salonu jubilerskiego, Vision Express, Diverse, Sinsay, 4F, Dealz, Interoptyk, Tedi, Media Expert oraz KS SPORT.

W najbliższych tygodniach planowane są otwarcia kolejnych lokali, w tym supermarketu Lidl, HEBE, Rossmann, Greenpoint, Martes Sport, Komfort, Q&Q, 50 Style, TXM, Orange, Jysk, Leroy Merlin, Empik oraz kantoru.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.