Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Orkisz w nowej odsłonie

W smuklejszej butelce i z korkiem.

Orkisz to jedna z najszlachetniejszych wódek, która nie przestaje zaskakiwać.

Teraz prezentuje się w nowej, wyjątkowej odsłonie i jako jedna z nielicznych w swojej kategorii posiada zamknięcie korkiem.

Minimalistyczny i elegancki design smuklejszej butelki, ozdobionej złotymi piktogramami – koroną, kłosem i górami, mile zaskoczy entuzjastów alkoholi ultra premium.

Warto dodać, że receptura tego wyjątkowego trunku pozostaje niezmienna – subtelny smak alkoholu zapewnia unikatowy proces powolnej, podwójnej destylacji i wyjątkowa prapszenica orkisz.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.