Carrefour ujawnia listę bonusów świątecznych

Sieć zapewnia, że jej pracownicy zostaną dodatkowo wynagrodzeni przed świętami Bożego Narodzenia.

Jak podaje Carrefour, w tym roku świąteczne karty podarunkowe przyznawane w ramach działalności socjalnej będą opiewały na wyższe kwoty. Zależnie od wynagrodzenia, pracownicy firmy otrzymają bony o łącznej wartości 1000, 800 lub 600 zł. Do bonów podarunkowych wydane zostaną również kupony rabatowe - Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy. 

Jednocześnie sieć wypłaci premie indywidualne za czwarty kwartał, które obejmą wszystkich pracowników - niezależnie od tego, czy dany sklep zrealizował cele ekonomiczne sieci czy nie.

To nie wszystko. We wszystkie czwartki w grudniu 2021 r. pracownicy Carrefoura będą mogli skorzystać z podwojonego, bo 20-proc., rabatu na zakupy w Carrefour z kartą pracownika.

Sieć przypomina także, że w połowie roku wprowadziła podwyżki wynagrodzenia zasadniczego dla 80% załogi, a także nową politykę wynagradzania, benefitów i rozwoju. Nie mówi jednak o jakie konkretnie kwoty chodzi. Tymczasem podczas protestu pracowników handlu, który odbył się 4 listopada pod siedzibą Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji w Warszawie, kasjerki między innymi z Carrefoura mówiły dziennikarzom portalu HandelExtra.pl, że ich pensja to "najniższa krajowa" i ani złotówki więcej.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.