Górny Śląsk w zasięgu Barbora.pl

Mapa zasięgu usług internetowego sklepu spożywczego Barbora.pl poszerzyła się o kolejny duży region Polski.

Barbora.pl działa już w Warszawie i okolicach, Trójmieście oraz Łodzi, od teraz jest dostępna także na Górnym Śląsku. Zasięg e-sklepu na Śląsku jest szeroki. Kurierzy Barbora.pl dostarczą produkty spożywcze oraz artykuły gospodarstwa domowego pod drzwi mieszkańców Będzina, Bytkowa, Bytomia, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Katowic, Mikołowa, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Tychów, Wełnowca, Wojkowic oraz Zabrza.

Klienci korzystający z usług Barbora.pl mogą liczyć na zakupy 7 dni w tygodniu, z dostawą do domu tego samego dnia. Marka nawiązała również współpracę z pierwszymi lokalnymi dostawcami.

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko kuriera na Górnym Śląsku. - To dla nas ważny rynek z dużym potencjałem zarówno pod kątem konkurencyjności, jak i dalszej ekspansji na południu Polski. Kampania pre-launchowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego wchodzimy do Katowic i okolicznych miast z nadzieją na szybki rozwój i umacnianie świadomości marki w tym regionie – mówi Andrius Mikalauskas, chairman of the board, Barbora.pl.

Barbora to największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich, który od stycznia 2021 r. prowadzi działalność w Polsce. Spółka należy do Grupy Maxima, w Polsce właściciela sklepów Stokrotka. Jak przekonuje operator, e-sklep odnotowuje stały wzrost liczby nowych i powracających klientów - do tej pory zakupy na Barbora.pl zrobiło ponad 25 tys. Polaków.Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.