Krajowa Spółka Cukrowa wchodzi w e-sprzedaż

Właściciel marek Polski Cukier, Polskie Przetwory i Frutuś uruchomił właśnie sklep internetowy.

Otwarcie sklepu internetowego www.polskie-smaki.pl jest odpowiedzią - jak tłumaczy producent - na potrzeby dynamicznie zmieniającego się handlu, który coraz częściej przenosi się do internetu.

- Do tej pory produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej nie były tak łatwo dostępne w sieci w jednym miejscu. Dzięki sklepowi www.polskie-smaki.pl pełne nasze portfolio jest teraz dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy coraz chętniej robią zakupy przez Internet - powiedział Tomasz Rega, członek zarządu Krajowej Spółki Cukrowej.

Wśród produktów dostępnych już dziś znajdują się m.in.: produkty marki Polski Cukier (cukry białe, brązowe, cukier puder, cukier drobny, cukier premium, cukry w saszetkach, cukry trzcinowe i brązowe); przetwory owocowo-warzywne marek Polskie Przetwory (soki warzywne, ketchupy, koncentraty, dżemy, marmolady, sosy do dań); soki owocowe marki Frutuś; cukierki marki Pszczółka (czekoladowe, praliny oraz karmelki twarde); mąki, kasze, płatki i otręby owsiane marki Młyny Stoisław oraz skrobie ziemniaczane marki Trzemeszno.

Łącznie dostępnych jest ponad 130 produktów. Wśród nich także te bez glutenu czy wegańskie.

- Asortyment dostępny w naszym sklepie został wyprodukowany w Polsce, przez polskie firmy i z płodów rolnych naszych polskich rolników. Co za tym idzie, kupując nasze produkty wspieramy polską gospodarkę. Ten patriotyzm konsumencki idzie też w parze z modą na polskie produkty. Sklep Polskie-Smaki.pl oferuje także produkty naszych marek, które do tej pory były dostępne przede wszystkim lokalnie. Dzięki ofercie online będą je teraz mogli zakupić klienci w całym kraju - dodaje Tomasz Rega.

Z okazji uruchomienia sklepu internetowego www.polskie-smaki.pl na klientów czekają promocje i rabaty.

Krajowa Spółka Cukrowa Polski Cukier jest największym w Polsce i jednym z największych producentów cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności KSC stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka współpracuje z ponad 13000 polskich gospodarstw rolnych, których płody rolne przetwarza siedem cukrowni oraz zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego.

Ponadto w ramach Grupa Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej funkcjonują również spółki zależne, m.in.:
Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie, Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu, Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno w Trzemesznie.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.