Shoper Everli zrobi zakupy w Auchan

I zawiezie je do domu klienta. Tak Auchan Retail Polska kontynuuje inwestycje w e-commerce i podejmuje współpracę z serwisem Everli - platformą zakupową.

Zakupy za pośrednictwem platformy Everli polegają na realizacji zamówienia w wybranym przez klienta sklepie Auchan (ale w internecie), następnie te zakupy kompletowane są przez tzw. szopera, który dostarcza je pod drzwi klienta. W razie potrzeby shoper jest w stałym  kontakcie z klientem – jeżeli w sklepie nie ma któregoś z zamówionych artykułów, a można zamienić go na inny, szoper dzwoni do osoby zamawiającej aby potwierdzić wybór zamiennika i ewentualnie zweryfikować lub uzupełnić listę zakupów.  

- Zakupy z Everli to mocno spersonalizowana forma sprzedaży online. Już wcześniej mieliśmy okazję testować tę usługę, pod jej wcześniejszym szyldem – szopi.pl. Spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem klientów, dlatego z pełnym przekonaniem rozszerzamy dziś wcześniejszą współpracę i wprowadzamy usługę Everli do aż 73  sklepów Auchan – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki/klienta/ digital/IT/projektów w Auchan Retail Polska.

Z kolei Anna Podkowińska-Tretyn, chief business international w Everli, dodaje, że powrót Auchan do grona partnerów Everli cieszy firmę szczególnie. - Nie tylko ponownie będziemy mogli oferować klientom platformy szeroki asortyment sieci, ale także poszerzamy zasięg o kolejne miasta i sklepy. Dzięki temu, możemy ułatwić życie jeszcze większej liczbie Polaków. Pragniemy dalej rozwijać tę współpracę, aby uczynić ofertę dla klientów jeszcze bardziej atrakcyjną – mówi Anna Podkowińska-Tretyn.

Aby skorzystać z nowej usługi, należy w aplikacji lub na stronie everli.pl wybrać konkretny, sklep Auchan, z którego mają pochodzić zakupy, dodać produkty i wybrać godzinę realizacji zamówienia. Szoper Everli dokonuje zakupów i przywozi je pod wskazany adres w ustalonym, dogodnym dla klienta czasie. Płatności można dokonać kartą płatniczą lub BLIKiem.

O Everli czytaj także tutaj.

Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.