Gang Swojaków: odbiór tylko do 1 grudnia

Biedronka przekazała w ręce najmłodszych już ponad 5,5 miliona maskotek z Gangu Swojaków. Liczba ta może być jednak znacznie wyższa, choć czasu jest coraz mniej. Odbiór pluszaków jest możliwy wyłącznie do środy 1 grudnia br.

Bohaterowie Gangu Swojaków na dobre zadomowili się w polskich domach. Te postacie od samego początku zaskarbiły sobie tak dużą sympatię polskich rodzin, że już po kilku minutach od rozpoczęcia akcji zaczęły masowo trafiać w ręce małych posiadaczy.

Wiadomo, które maskotki cieszą się największym powodzeniem. Niekwestionowanym królem Swojaków jest żółw Zenek. Jest on już w prawie 600 tys. rękach najmłodszych. Na drugim miejscu w rankingu popularności znajduje się Raczek Romek, który zadomowił się w dziecięcych pokojach ponad 550 tys. maluchów. Podium zamyka Sóweczka, która trafiła do 540 tysięcy rodzin. Jej rola jest o tyle istotna, bo to pierwszy Swojak z grupy gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Do tej pory klienci zebrali łącznie ponad 632 miliony naklejek, jednak nie wszystkie z nich zostały wymienione na pluszaki. Czas na ich realizację kurczy się. Odbiór pluszaków jest możliwy wyłącznie do środy 1 grudnia br. W związku z ogromną popularnością akcji niektórych maskotek nie ma już w sklepach.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4796 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.