Otwarcie Galerii Andrychów już 25 listopada

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Galerii Andrychów - wspólnej inwestycji Acteeum Group i Equilis Europe. To największy park handlowy, jaki zostanie oddany do użytku w tym roku w Polsce.

Galeria Andrychów powstała na 10-hektarowym terenie u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej. To druga, po Galerii Chełm, wspólna inwestycja zrealizowana w Polsce przez firmy Equilis i Acteeum. Co warte zauważenia, jeszcze przed zakończeniem budowy, potencjał Galerii Andrychów został doceniony przez jury prestiżowego konkursu EuropaProperty CEE Retail Awards, w którym obiekt zdobył nagrodę w kategorii "Future Project".

- Galeria Andrychów powstała w czasie, w którym branża nieruchomości handlowych musiała stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. W tym wymagającym okresie w jakość naszego projektu uwierzyło ponad 30 marek, które wkrótce będą na wyciągnięcie ręki dla 200 tys. mieszkańców miasta i regionu, w zasięgu półgodzinnej przejażdżki samochodem – mówi Monika Woźniak-Zawioła, head of retail w Equilis Europe.

Tomasz Szewczyk, partner zarządzający Acteeum Group, podkreśla, że Galeria Andrychów jest w całości wynajęta. W dniu otwarcia będzie działać większość lokali handlowych, a w kolejnych tygodniach otwarte zostaną pozostałe. - Z pewnością będzie to doskonałe miejsce na przedświąteczne zakupy, z najbogatszą ofertą handlową w regionie – uważa.

Uroczysta inauguracja kompleksu odbędzie się 25 listopada, co zapowiadaliśmy już w czerwcu. Sklepy otworzą swoje drzwi dla klientów o godzinie 9. Oprócz specjalnych ofert na pierwszych klientów czeka wiele atrakcji, w tym konkurs paragonowy z nagrodami oraz animacje dla najmłodszych gości.

Andrychowski park handlowy na łącznej powierzchni blisko 24 tys. mkw. do wynajęcia mieści 31 sklepów, w tym: Smyk, House, Cropp, Rossmann, CCC, Pepco, Deichmann, KIK, salon jubilerski, Vision Express, Diverse, 50 Style, Sinsay, 4F, Dealz, Interoptyk, Tedi, Media Expert, KS SPORT, HEBE, kantor, Greenpoint, Lidl, Martes Sport, Komfort, Q&Q, TXM, Orange, Jysk, Leroy Merlin oraz Empik.

Katarzyna Pierzchała 4798 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.